Powiększone węzły chłonne na szyi i pod pachami a toksoplazmoza

Mam 20 lat. Od dwóch lat mam powiększone węzły chłonne na szyi, pod rzuchwami oraz pod obiema pachami. W czasie kiedy się one pojawiły została u mnie stwierdzona toksoplazmoza. Przeprowadzane mam rególarne badania krwi oraz moczu - nie wykazują żadnych odchyleń. Przeprowadzane również miałem badadnia z wykorzystaniem markerów nowotworowych które nic nie wykazały. W ostatnim czasie węzły chłonne zaczęły mnie boleć. Czy może się to wiązać z poważną dolegliwością?

Witam serdecznie. Nie można tego stwierdzić na odległość. Jeżeli wyniki badań nie sugerują niczego można wykonać biopsję takie węzła choć na tą chwilę nie jest to bezwzględnie konieczne.