Powiększone węzły chłonne na szyi oraz Candida

Witam.Od paru miesięcy mam powiększone węzły chłonne szyi.Cały czas dochodzi ich coraz więcej.Byłam wcześniej u lekarza,miałam robioną morfologie i OB-w normie.Miałam robione USG jamy brzusznej oraz rentgen klatki piersiowej-też wyszło wszystko dobrze.Bylam również u laryngologa.Mialam robiony wymaz z gardła,z którego wyszło,że mam grzyby oraz Candide Albican.Dodam,że często robią mi się sińce na nogach i mam bardzo suchą skórę na ciele oraz problemy z trądzikiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być konieczna będzie konsultacja hematologa.