Powiększone węzły chłonne na szyi po prawej stronie od roku

Od około roku mam powiększone węzły chłonne na szyi po prawej stronie dokładnie poniżej żuchwy i nieco niżej na szyi. Przeszłam kilka angin o silnym przebiegu w dodatku co chwila pojawiały sie problemy z migdałkami. Ostatecznie od paru miesięcy dolegliwości ustały. Dlaczego węzły chłonne są powiększone? Czy to pozostałość po tamtych dolegliwościach czy może to jakaś choroba?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuje udać się do lekarza hematologa.