Powiększone węzły chłonne na szyi u 20-letniej kobiety

Kobieta, 20 lat.Mam powiększone węzły chłonne na szyi. Od 8mm do 25mm.Miałam robiony tomograf w kierunku nowotworu od szyi do miednicy. Nic złego nie wykazało.USG pokazuje węzły odczynowe.Robiłam badania w kierunku boleriozy,mononukelozy,toksoplazmozy,HIV,morfologia z rozmazem,OB12 oraz wiele innych podstawowych badań krwi.Miałam videoendoskopie nosa, gardła, krtani. WSZYSTKO WYSZŁO PRAWIDŁOWO. Węzły pobolewają, co ja mam z nimi robić? Gdzie się udać? Jak leczyć? Wszystkie badania mam dobre.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglada morfologia? Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego. Być moze warto byłoby udac sie do lekarza hematologa