Powiększone węzły chłonne na żuchwie i szyi

witam serdecznie mam na imie jerzy mam 29 lat moje pytanie dotyczy powiekszonych wezlow chlonnych jednego na zuchwie i na szyji toz przy uchu po prawej stronie so one twarde ruchome nie bolesne przy dotyku dotyku dodam iz mam je od 24 lat moje pytanie jest czy moze miec to podloze nowotworowe naprzyklad chloniak czy ziarnica pamietammze w dziecinstwie przechodz ilem toxoplazmoze prosze o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam :)

Potrzebna diagnostyka , proponuję zacząć od wizyty u chirurga , nowotwór mało prawdopodobny ale w medycynie niczego nie da się wykluczyć - zwłaszcza przez internet bez badania pacjenta, zż