Powiększone węzły chłonne obwodowe, stan podgorączkowy i dreszcze

od pół roku mam powiękoszone węzły chłonne obwodowe taki jakby wysypany groszek,dreszcze i stan podgor do 37,2C ,żaden onkolog nie chce wykonać biopsji aby pomóc mi znaleść przyczyne,Hematolog nie widzi potrzebykontynłowania lecznie ,na oddziale wew porobione badania morf,ob,monon,cytom,hiv,aids,kociego,tokso wszystko ujemne ,usg brzucha ok ,rtg ok,bolerioza wykluczona a węzły raczej nie rosna tylko wychodzą obok nowe najwięcej po lewej stronie ale o prawej też są na usg węzłów odczy.do kogoIŚĆ

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich juz wykonanych badań bedzie mozna ustalić dalsze apostepowanie.