Powiększone węzły chłonne obwodowo-odczynowe

od marca mam powiekszone węzły chłonne obwodowo-odczynowe,podwyższoną temp 36,8-37,2 DRESZCZE praktycznie codziennie ,co miesiąc wychodzą mi duże afty na podniebieniu miękkim,OBESZŁAM WSZYSTKICHspecjalistów,wyniki w normie RTG,USG TK SZYJI.Jedynie wirus eb aktywny I opryszczka mnie męczy co chwila. wykluczone choroby zakaźne w tym Borelie.Jaki specjalista powinien mnie prowadzić,Rodzinny mówi że przydałoby się mnie połoźyć do jakieś kliniki ale jakiej>Hematolog zaliczony-nie widzi choroby rozros

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i sądzę żeby dać skierowanie do.oddzialu chorób wewnętrznych.