Powiększone węzły chłonne po ospie

witam . w lutym przeszlam ospe(21 lat) mialam powiekszony wezel na karku , wszystki zeszlo . Ale od tamtego czasu sprawdzam sobie wezly i zauwazylam jakies 2 tyg temu ze mam powiekszony go , nie rusza sie nie boli . poszlam na wyniiki krwi , wszystko w normie tylko limfocyty sa lekko podwyzszone 20.0-45 ,0 ja mam - 45, 2 . i mam zanizone granulocyty 50,4 . czy mam powody do niepokoju ? czy trzeba cos jeszcze zrobic- jakies badania.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań.