Powiększone węzły chłonne pod pachami

Od pewnego czasu odczowam powiekszone wezly chlonne pod pachami martwie sie ze moze to byc chloniak ?Czasami czuje jakby mnie w nich cos szczykało.Prosze o rade co mam zrobic.

Witam. Powiększenie węzłów chłonnych w każdym przypadku jest niepokojące i wymaga wdrożenia odpowiedniej diagnostyki. Proszę zgłosić się do lekarza poz który pokieruje całym postępowaniem.