Powiększone węzły chłonne pod pachami i problemy z żołądkiem u mamy

Moja mama ma powiekszone wezly chlonne pod pachami, dokucza jej to bardzo i boli. czasem miewa bolesci promieniujace na prawa strone plecow po miedzy zebrami.jeden gruczol ma srednice okolo 2cm drugi pol cm .moja mama ma teæ problemy z zoladkiem (nadrzerka) ktora leczona jest juz 2 lata wraz z dieta jest po kontroli lekarza rodzinnego ma zrobione przeswietlenie ,teraz czeka na decyzje onkologa co dalej?! czy to moze byc rak? czy te gruczoly powiekszone sa obiawami po przebytej grypie?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć. Przyczyn może być wiele. Konieczna jest wizyta u onkologa.