Powiększone węzły chłonne, przeziębienie i katar

ostatnio byłam lekko przeziębiona, katar, wyczulam pod zuchwą po obu stronach powiększone wezły chłonne, przeczytałam że powiększone węzły chłonne moga byc objawem chloniaka, przez to czytanie nie moge spać po nocach bo sie denerwuje, mam wrażenie że te wszystkie objawy u mnie występują... niewiem juz sama czy w innych miejscach mają one normalną strukture czy też już są powiększone od samego dotykania.... prosze o pomoc, jak mogę odciągnąc od siebie te głupie myśli ? :(

Witam, z tego co Pani pisze, wnioskuję, że mocno absorbują Panią interpretowane jako niepokojące objawy płynące z ciała. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii, która m.in. pozwoli Pani zrozumieć co takiego się dzieje, że pojawiają się myśli o zagrażającej życiu chorobie oraz tak trudno jest je "odciągnąć". Pozdrawiam Danuta Michalczyk