Powiększone węzły chłonne przy przeziębieniu u dziecka

Witam,mieszkamy w UK. 3,5 tygodnia temu byłam z synem (4lata)u lekarza bo był przeziebiony i miał powiększone węzły chłonne szyi.Lekarz stwierdził że nic mu nie jest.Poniewaz miał gorączkę 5dni dał nam antybiotyk i kazał dziecku chodzić do szkoły.Do dziś ma powiększony węzeł z lewej strony. Jest on twardy i niebolący.Byłam jeszcze kilkakrotnie u lekarza i zrobiono mu badania krwi i wyniki wyszły prawidłowe.Nie ma żadnej infekcji a węzeł niemaleje a wręcz rośnie.Gdzie mogę szukać przyczyny?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarkisie aby moc coś więcej powiedzic. Proponuje udac sie do lekarza pierwszego kontaktu aby określił końiecznisc udania sie do lekarza hematoloag