Powiększone węzły chłonne szyi, gorączka i spuchnięta lewa strona twarzy

Witam. Od 2 dni mam powiekszone wezly chlonne szyi towarzyszyla temu goraczka. Ostatnio mam tak bardzo czesto.Myslalam ze gdy wezme cos na stan zapalny przejdzie...Dzis rano obudzilam sie ze spuchnieta lewa strona twarzy...nie moge buzi otworzyc, skrecic szyi, a nawet dotknac tej opuchlizny. Czy powinien mnie lekarz skierowac na badania ? Moj tata choruje na raka ziarnicy zlosliwej i tez wezlow chlonnych szyi. Prosze o jakas informacje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.