Powiększone węzły chłonne szyjne i pachowe
Od 5 miesięcy mam powiększone węzły chłonne szyjne i w lewej pasze.Wystąpily wtedy u mnie zmiany skórne:wysypka,zapalenie mieszków,kurzajki.Wystapiło zapalenie zatok oraz opryszczka na wargach.Później pojawilo sie zapalenie spojówek które ciągnie sie juz dłuższy czas.W krwi obniżony poziom neutrofili.Wezly badane w usg powiększone bez naciekow. W trakcie szukania przyczyn zdiagnozowano u mnie raka złosliwego piersi prawej bez przerzutów. Test na HIV ujemny.Mialam kameleona i psa.Jaka przyczyna?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.