Powiększone węzły chłonne szyjne, zawroty głowy, omdlenia i szumy uszne a Hashimoto

Witam od dwuch lat lecze chorobe tarczycy hashimoto. czulam sie bardzo dobrze. od roku mam powiekszone wezly chlonne szyjne zawroty glowy omdlenia szum w uszach zaburzenia rownowagi , swiatlo wstret i cos mi lata w lewym oku jakas czarna kreska jak pajeczynka. w dodatku mam ciagle bardzo zimne rece i stopy a gdy mi zmarzna rece palce do polowy robia mi sie sine jak by krew nie doplywala i bola.. bardzo prosze o porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy dotyczące dłoni mogą wskazywać na objaw Raynauda, co oznacza konieczność dokładniejszej diagnostyki pod okiem specjalisty reumatologa. Ze względu na zaburzenia równowagi, światłowstręt i zawroty głowy konieczne jest wykonanie podstawowych badań oraz ocena neurologiczna.