Powiększone węzły chłonne u 17-miesięcznego dziecka

Witam. Moj 17miesieczny syn przeszedl wirusowe zapalenie pluc. Byl w szpitalu gdzie wykryto mu pneomokoki. Od wyjscia ze szpitala od ponad miesiaca ma powiekszone wezly chlonne. Dzis wykonano mu rozmaz reczny i pediatra wykluczyl bialaczke. Czy powinnismy zrobic jeszcze jakies badania, czy moze to byc inny nowotwor? Dziecko ma niedowage od roku, apeptyt bardzo dobry. Jest pogodnym dzieckiem. Od miesiaca bez indekcji. Dziekuje za odpowiedz

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie nic powiedzieć. Sądzę, że jeśli lekarz wykluczył nowotwór to nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.