Powiększone węzły chłonne u 20-latki

Witam mam 20 lat od wakacji tego roku choruje na wezły chłonne az do teraz, byłam u lekarza,robiłam badanie krwi i wyszło wszystko ok... ale martwi mnie dlaczego tak długo mam je na szyji,troche to dziwne. prosze o pomoc!

Witam! W tej sytuacji warto wykonać badanie obrazowe - usg powiększonych węzłów, które w jednoznaczny sposób określi ich charakter.