Powiększone węzły chłonne u 40-latka

Witam . jestem mężczyzną po 40 . Od jakiegoś czasu mam powiększone węzły chłonne . Zrobiłem w tym kierunku już wszystkie badania i wyszły dobrze. Czy to możne być coś poważnego ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety zamieszczony przez Pana opis jest dość lakoniczny. Nie napisał Pan bowiem jakie dokładnie węzły chłonne są powiększone ani jakie badania Pan wykonał. Mówiąc ogólnie powiększenie węzłów może być wynikiem infekcji, chorób układowych, schorzeń hematologicznych i wielu innych przyczyn. W celu postawienia konkretnej diagnozy sugeruję konsultację ze specjalistą hematologiem.