Powiększone węzły chłonne w okolicy uszu a klej do przedłużania rzęs

Witam. zajmuje się przedłużaniem rzęs. Stosuje bardzo mocny klej, o dość intensywnym zapachu. kiedy kleję kilka godzin dziennie (kilka kropel kelu wylewam na podkładkę zanjdującą się ok 40 cm od mojej twarzy)zauważyłam powiekszone węzły chłonne - to w okolicy uszu. czy może mieć to związek z pracą jaką wykonuje? jak temu zapobiec

Witam! Powiększone węzły chłonne mogą być reakcją zarówno na opary kleju jak i infekcji toczące się w ich okolicy. Jeśli wynikają z wdychania oparów kleju jedynym sposobem na pozbycie się ich jest zmiana rodzaju używanego kleju.