Powiększone węzły chłonne w USG
Miałam ostatnio wykonane USG węzłów chłonnych. Nie byłam ostatnio chora, jednak one są powiększone. Po prawej stronie 16x5mm, a po lewej 21x6mm. Co to może oznaczać? Czy mam się czym martwić?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego. Proponuję również wykonać morfologię.