Powiększone węzły chłonne w wyniku MR

W rezonansie serca lekarz dopisał"zwracają uwagę powiększone węzły chłonne dołu pachowego po str. prawej, dominujący do 35 mm. Po ok 3 tyg zrobiłam szybko usg które wyszło : W prawym dole pachowym widoczne 3 węzły chłonne największy 40x21mm z hyperechogenna zatoką i przepływem wnękowym. + wątroba- w podprzeponowych partiach seg.IV widoczna drobna torbiel ze zwapnieniem 15mm. Miednica i trzustka nie widoczna. Krew w normie. Co mam myśleć o tych wynikach? I gdzie się udać? Czy są niepokojące?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć I określić odpowiednie dalsze postępowanie.