Powiększone węzły chłonne, wybroczyny na klatce piersiowej i uczucie gorąca w głowie a białaczka

Witam mam 21 lat . Podejrzewam u sb białaczke gdyż mam wiekszość objawów które wyczytałem w internecie ostatnio wymacałem na szyi powieszkony wezeł zaniepokoiło mnie to i z ciekawości zaczołem duzo czytac i doszedłem do białaczki nagle zaczołem sprawdzac czy gdzies jeszcze mam powiekszone wezły i tak własnie bylo w pachwinach i pod pachami . Bardzo dokucza mi tez goraczka czuje jakby mi sie paliła głowa pojawiły mi sie wybroczyny na klatce piersiowej

Witam! Opisane objawy rzeczywiście mogą pojawić się w schorzeniach hematologicznych. Pierwszym krokiem do ich diagnostyki jest wykonanie pełnej morfologii krwi z ręcznym rozmazem układu białokrwinkowego. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza POZ który pokieruje dokładną diagnostyką.