Powiększone węzły pod pachami i na piersiach a morfologia

Witam. Od około dwóch miesięcy mam powiększone węzły pod pachami i na piersiach z boku (te pod pachami nie bolą, a te na piersiach owszem). Miałam robione USG i okazało się że węzły są powiększone, ale nie ma tam stanu zapalnego. Morfologia jest robiona co około 3 miesiące i teraz wyszła gorzej, tzn limfocyty 66% (przy normie 20-45%) Neutrofile 24,1% (norma 40-70%). Czy ta morfologia ma związek z powiększonymi węzłami? Dodam jeszcze, że nie byłam przeziębiona gdy robiłam morfologie i USG.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa na badanie piersi, morfologii nie rozpatruje się względem pojedynczych parametrów a jako całość, te zmiany mogą świadczyć o jakiejśc infekcji wiruswej przebytej (mogła być skąpoobjawowa).