Powiększony brzuch 3,5 miesiąca po porodzie

Witam. Jestem 3,5mies. po porodzie, a mój brzuch wygląda jakbym dalej byla w ciąży, tzn w dole jest miękki i mniejszy, ale w górze wygląda jakbym polknela pilke, czy to jest normalne? Dodam, że macica sie obkurczyla. Według mojego lekarza jest to mięsień, który został bo dużej ciazy(4,7kg) i po dużej ilości wód plodowych. Czy faktycznie jest to możliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.