Powiększony brzuch i odczuwanie ruchów a negatywne testy ciążowe

Witam. od dobrych 4/5 miesiecy mam powiekszony brzuch i to tak od samego dolu . jest taki napiety.w ciazy nie jestem- testy negatywne ,okres mam choć do tej pory byl dziwny bo ciemnego koloru i skapy ale teraz ostatni jest normalny.czasem kłuje mnie pod zebrem prawym.mam jakies plamki tez na jezyku.brzuch jest juz duzy od rana . rano tez wzdecia.nie wiem co robić mój brzuch wyglada jka ciązowy , zaokrąglony od samego dołu .I czasem odczuwam jakiej ruchy po prawej stronie . Co mi jest ? POMOCY !

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani, tu nie znajdzie Pani odpowiedzi na wszystkie pytania. Objawy są niepokojące i nie ma zwlekać z wizytą u swojego doktora.