Powiększony brzuch i uczucie przelewania po posiłku

moja mama80lat po zjedzeniu nawet małej ilosci ma duży brzuch i mówi ze jej sie przelewa troche boli.pooddaniu stolca brzuch nieco mniejszylecz zje nawet kromke chleba i znowu jestduzy chwilami twardy ogólnie jest tym zmeczona i słabnie pozdrawiam i oczekuje na odp

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, matka powinna skontaktować się z lekarzem, wykonane powinny zostać podstawowe badania. W obecnej sytuacji konieczne może okazać się zwiększenie ilości przyjmowanych płynów, zastosowanie miksowanej diety.