Powiększony brzuch i uczucie sytości

Czy mogę wykluczyć ciaze ? przez jakies 6 tygodni , tydzień po tygodniu robiłam testy ciążowe i wszystkie wyszly negatywnie . okres tez miałam w tym miesiącu . w tamtym był on dziwny ponieważ był taki ciemny < ale to może ze stresu> . Ale niepokoi mnie to ze powiekszyl mi się brzuch i dgy cos zjem czuje się jakbym miała balon w brzuchu . dodam ze rano jak wstane nie mam takiego brzucha . I wydaje mi się ze mam cos wtardego po prawej stronie brzucha , nizej . Proszę o pomoc . Co mi jest ? ciaza ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podane informacje wskazują, że ciążę możemy wykluczyć. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. A propos powiększenia brzucha, to może jest to po prostu skutek wzrostu masy ciała. Możliwa jest także taka opcja, że w związku z sytuacją stresową nieprawidłowo interpretuje Pani wielkość brzucha.