Powiększony brzuch i wyciek z piersi

brak okresu od maja brzuch twardy az pod zebra wyglada jakbym byla w 7 miesiacu ciazy.jestem po dwuch cesarkach.bralam tabletki na powiekszenie piersi estrogenne,odchudzalam sie,pilam szyszki chmielu, bez powodu bralam bromegon, w lipcu czulam dziwna gule wielkosci pilki footbolowiej na wysokosci lewego biodra moglam ja przesuwac teraz jej wogole nie czuje, ale za to ten dziwny brzuch i dziwne ruchy czasami na samym dole brzucha,u gory po bokach,przy ucisku mam wyciek z piersi, co mi moze byc?

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa. Konieczne jest wykonanie co najmniej badania USG.