Powiększony brzuch i wzdęcia po posiłku

Witam pisze odnośnie porady na wzdecia. Mam 24 lata waga 55kg wzrost 164. gdy zjem cokolwiek zaraz mam duży brzuch nawet jak cos wypije. przez to nie moge ubierac dopasowanych bluzek bo wygladam jak bym byla w ciazy! mam szczupła budowe ciała a ten brzuch odstający to dramat! proszę o poradę czy to powód by udac sie do lekarza czy wystarczy diete zmienic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, początkowo zalecałbym zmienić dietę i gdyby wzdęcia sie utrzymywały zalecam udac sie do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam