Powiększony brzuch, odbijanie, przelewanie w brzuchu, wzdęcia a wynik gastroskopii

witam od dluzszego czasu mam napompowany brzuch a malo jem co zjem to odrazu mi sie odbioja cos sie stale przelewa burczy i stale mam gazy na gastro wyszlo blona sluzowa zoladka zaczerwieniona z wybroczynami podsluzowkowymi cz te wybroczyny to moze kiedys byc nowotwor biore gasek 20

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obraz taki nie przemawia za nowotworowym podłożem zmiany jednak wskazuje na przewlekły stan zapalny błony śluzowej żołądka. Koniecznie jest wdrożenie odpowiedniego leczenia.