Powiększony brzuch po ciąży i wyciek z piersi

witam moje pytanie jest takie od maja niemam okresu w lipcu czulam z lewej strony na wysokosci biodra taka twarda bolaca bulke potem sie ona powiekszyla prawie pod zebro i do srodka brzucha. dodam iz bralam tabletki estrogenne na powiekszenie piersi,szyszki hmielu pilam bromegon bralam 11 wrzesnia 2012roku urodzilam corke co mi moze byc? mam wyciek z piersi przy ucisku. teraz to juz wogole moj brzuch wyglada jakbym byla w 7 miesiacu ciazy czuje czasem dziwne ruchy w okolicy blizny po cc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest wizyta u ginekologa. Wymagana będzie ocena jamy brzusznej i narządów miednicy mniejszej poprze USG. Nie należy bagatelizować tej sytuacji. Możliwe iż przyczyną dolegliwości jest endometrioza, torbiel itp.