Powiększony brzuch po posiłkach i rozciągliwy śluz z pochwy

Dzień dobry... mam okres nieregularny rano brzuch mam płaski a co zjem to mnie zaraz wywala, na majtkach mam taki śluz ciągnący na majtkach gdyby nie podpaska to mam wrażenie jakbym miała majtki mokre co to może oznaczać?... Pomóżcie mi!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane powiększenie obwodu brzucha może być wynikiem wzdęć lub nieprawidłowej diety. Występowanie nadmiernej ilości śluzu może być natomiast wynikiem np. infekcji dróg rodnych. W celu ustalenia konkretnej przyczyny sugeruję konsultację ginekologiczną.