Powiększony brzuch po posiłkach i ucisk w gardle

Witam Mam 32 lata. Od jakiegoś czasu po zjedzeniu nawet niewielkiej ilości posiłku-wywala mi brzuch) oraz pieczenie w okolicach żołądka.Czuję także taką jakby przeszkodę w gardle przy przełykaniu (jakbym miała rurę od odkurzacza w przełyku). Najlepiej czuję się rano na czczo. Po pierwszym kęsie-dolegliwości wracają i utrzymują się cały dzień.Czuję ucisk w okolicach żeber lub ciężar na klatce piersiowej po jedzeniu. Gastroskopia wykazała jeziorko żółciowe, kolonoskopia, jest bz Co to może być???

Prawdopodobnie dolegliwości związane są z refluksem żółciowym żołądkowo - przełykowym. Wskazana dieta i leczenie farmakologiczne.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg