Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 4 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powiększony brzuch podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam. moim problemem jest fakt, iż po stosunku z chłopakiem od jakiegoś czasu mam wzdęty brzuch. mam pewne przypuszczenie, iż jest to spowodowane pozycją na pieska. trwa to już ponad tydzień i nie wygląda na to, by coś się zmieniło. jest to troszkę uciążliwe, gdyż zawsze miałam dosyć szczupły brzuch, a teraz wygląda jak balon. czy to objaw ciąży? dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne. proszę o pomoc. z góry dziękuję.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Piotr Pilarski Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
79 poziom zaufania

Jest to mało prawdopodobne. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam.

umów wizytę 0
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety