Powiększony brzuch u 24-latki

Witam. od poczatku roku duzo sie denerwowalam okres mialam spozniony o kilka dni, jednak pierwszy raz w zyciu mam tak ze mam uczucie pelnego brzucha, i nawet gdybym caly dzien nie jadla to nie moge zrzucic kilogramow wrecz przeciwnie waga mi rosnie. moj brzuch zrobil sie wiekszy, przeszkadzaja mi wystajace boczki i zle sie z tym czuje. ciaza jest wykluczona, bo zadnych objawow nie mam, jednak wogole nie daje mi to spokoju, nie wiem czemu tak jest, nie wiem jak sobie z tym poradzic. promocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest w tej sytuacji konsultacja z lekarzem - endokrynologiem. Stres może jednak nasilać wspomniane objawy.