Powiększony brzuch w 10. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 10 tygodniu ciąży,ale mój brzuch jest tak duży jakbym była pod koniec 4 miesiąca..;/ Taki stan utrzymuje się od 2 tygodni,brzuch do tego jest twardy. Od zawsze miałam problemy z "wydętym" brzuszkiem,nie miałam nigdy zaparć,ale niestety teraz się pojawiły. Dodam, że brzuch jest cały twardy - od żołądka do dołu brzucha. Dziś byłam u lekarza rodzinnego i kazała zażywać magnez "Chelamag B6". Rano obwód brzucha jest o 2 cm mniejszy niż wieczorem-skóra jakby miała pęknąć. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Są to objawy ciąży. Sugeruję powiedzieć o tych dolegliwościach ginekologowi na kolejnej wizycie.

Pozdrawiam.