Powiększony brzuch, wzdęcia i zaparcia a negatywny wynik testów ciążowych

co mi jest ? przez 6 tygodni od ocierania z chlopakiem robialam tydzien po tygodniu tesy wszystkie wyszly negatywnie . dostalam okres tydzien po nim zrobialam kolejny test i tez wyszedl negatywnie , czy to ciaza ? bardzo sie boje , bo powiekszyl mi sie brzuch , podbrzusze tak do pachwin , moze jestem przewrazliwiona ale nigdy nie mialam takiego brzucha . dodam ze czasem jezdzi , bulgocze mi w brzuchu . I cos jakby wyczulam po prawej stronie na dole w brzuchu . mam tez czasem wzdecia i zaparcia
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisu wynika że nie jest Pani w ciąży. Być może ma Pani wzdęcia lub inne problemy ze strony układu pokarmowego. Proszę udać się do lekarza celem badania przedmiotowego. Pomoże to w postawieniu prawidłowej diagnozy.