Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powiększony brzuch, zgrubienie w pachwinie i swędzenie w okolicy warg sromowych

Jeszcze jedno mam pytanie... Nie dość że mam brzuch wywalony to poczułam palcem jakąś gulkę w pochwie i co jakiś czas mnie swędzi koło warg sromotnych. od paru dni biorą xenne extra comfort lub pije senes. Pomóżcie mi!
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Badania krwi - potas

Potas jest głównym elektrolitem wnętrza komórkowego w ludzkim organizmie. Jego największe stężenie znajduje się w mięśniach szkieletowych i jest niezbędnym składnikiem do utrzymywania stałych warunków wewnątrz organizmu.

Lek. Bartosz Małek
69 poziom zaufania

Szanowna Pani, Wzdęcia i zaparcia są częstą przypadłością pacjentów i oprócz stosowania leków takich jak Xenna czy Espumisan, proponuję zmienić swoją dietę - wzbogacić ją o produkty bogate w błonnik, zwiększyć ilość spożywanych płynów. Dodatkowo regularna aktywność fizyczna może również poprawić perystaltykę jelit. Podawane przez Panią pozostałe dolegliwości mogą być związane ze stanem zapalnym w obrębie krocza (świąd okolic warg sromowych) oraz przepukliną (zgrubienie w obrębie pachwiny). W celu potwierdzenia lub wykluczenia w/w chorób proponuję konsultację u odpowiednio ginekologa oraz chirurga ogólnego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy