Powiększony jajnik w badaniu USG a prawdopodobieństwo ciąży
w czasie ostatniego usg lekarz mi powiedzial ze mam powiekszony prawy jajnik 42,4 na 29mm z pecherzykiem o srednicy 23,2 obraz tworzacego sie cialka zoltego to 19dc czy to moze byc ciaza
ponad rok temu
Planowanie ciąży a palenie

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie, Taki obraz uzyskany w badaniu może oznaczać ciążę.