Powiększony lewy węzeł chłonny, utrata masy ciała i nocne poty

Dzień dobry. Od dłuższego czasu mam powiększony lewy węzeł chłonny utratę masy ciała i coraz częstsze nocne poty i węzła. Jeździłam po lekarzach różnych z utratą masy ciała, ale nikt nie jest mi w stanie pomóc. I nie wracam do swojej wagi. Bardzo proszę o odpowiedź co to może być i co należy robić.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia poszerzonej diagnostyki nie jestem w stanie określić przyczyny,jednak zwykle szybka i znaczna utrata wagi świadczy o poważnej chorobie lub zaburzeniach wchłaniania pokarmu. Sugeruję w pierwszej kolejności wykluczyć przyczyny onkologiczne i zgłosić się do internisty.