Powiększony migdał i bóle głowy po odstawieniu leku z grupy benzodiazepin

od jakiegoś czasu mam powiększone migdały. czy może to być stan zapalny? mam też bóle głowy i inne dolegliwości. zaznaczam że to wszystko jest od momentu kiedy odstawiłem po kilkudziesięciu lat lekarze stosowali u mnie Clonazepam i podobne benzodiazepiny. Po tych lekach mam różnego typu dolegliwości czy ktokolwiek z lekarzy interesował się tak różnymi przypadłościami chorobowymi z powodu stosowania długo trwałego leku jakimi są benzodiazepiny typu clonazepam. Proszę o szczegółową odp. w sprawie.

Długotrwałe stosowanie benzodwuazepin prowadzi do uzależnienia. Leki te działają uspokajająco, przeciwlekowo i przeciwpadaczkowo. Z czasem efekt wyciszjący może wygasać...
Odstawianie stopniowe, pod kontrolę i według zaleceń Lekarza
Może trzeba będzie właczyć inne leki "wyciszające".