Powiększony węzeł chłonny i badanie śledziony

Panie doktorze zauważyłam u 19 letniego syna powiększony węzeł badał go onkolol i radiolog okazało się że jest to węzeł odczy owy unaczyniony jednak zrobił mu pań radiolog usg jamy brzusznej i stwierdzono wszystko w normie tylko śledziona w górnej granicy do 122 mm na co mam robić mówi mi że mam nie panikować syn oddycha przez usta bo ma krzywa przegroda nosowa był sportowcem nie chorował Morfologia wszystko dobrze krew 16 tylko wbc 8.8

Nie trzeba nic robić tylko kontrolę morfologii i zbadanie wszystkich węzłów za jakiś czas przez rodzinnego i ten ustali co dalej