Powiększony węzeł chłonny, miesiączka a grypa

Dzień dobry od zeszłego poniedziałku mam nie wiem jak to nazwać guzek lub powiększony węzeł chłonny. Do piątku miałam grypę i teraz jeszcze od niedzieli mam miesiączkę. Na początku ten węzeł przy dotykaniu bolał, a od piątku już samoczynnie z rwącym bólem w udzie. Jaszcze w podbrzuszu na boku od dzisiaj boli mnie brzuch. Co to może być? Proszę o jak najszybsza odp., gdyż byłam u lekarza ogólnego i nic mi nie powiedział.

Może się kluć jakaś choroba, raczej zapalna, obecne objawy nie wskazują na nic konkretnego, widać, że organizm walczy z infekcją. wskazany odpoczynek, ciepłe płyny i obserwacja. Albo ustąpi, albo się pogorszy, wtedy szybko trzeba się zgłosić do lekarza