Powiększony węzeł chłonny na potylicy

witam wlasnie wracam od szkockiego lekarza, syn 3,5 roku mial wczoraj powiekszony wezel chlonny na potylicy a dzis juz ma miekkie kulki na szyi, miekkie i ruszajace sie przy dotyku, zadnych innych objawow infekcji, lekarz powiedzial ze nic mu nie jest ze czasem tak sie dzieje.Dla mnie to niezrozumiale bo jakas przyczyna musi byc.Prosze pomozcie panstwo bo ta niewiedza przy mojej nerwicy i atakach paniki mnie wykonczy

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, a nie moze Pani pojsc do jakiegos innego lekarza pediatry?
Dziecko przechodzi jakas infekcje, moze sobie przejdzie a moze trzeba zrobic badania krwi chociazby? Inny pediadtra godny polecenia.
Strzezonego Pan Bóg strzeże :)
Pozdrawiam!

Witam serdecznie, jeżeli Pani nie wierzy lekarzowi to trudno będzie Pani doradzić, może po prostu nie Pani idzie do innego pediatry ? To powinno Panię uspokoić.
Myślę, że wkrótce wszystko będzie dobrze. Jednak powinna Pani się zajęć sobą, bo inaczej Pani choroba może rzutować na rozwój syna. Proszę przeczytać poniższe i zapisać na wizytę do psychoterapeuty:
http://mentalpower24.blogspot.de/
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Pozdrawiam i życzę Wam obojgu zdrowia