Powiększony węzeł chłonny na szyi i pod pachą

Witam. Mam pytanie w spr. Powiększenia węzłów chlonnych na szyi i pod pacha z lewej strony. Robiłam dwa razy usg i lekarze mówili, ze są to wezly odczynowe i powiększone ale nie jest to zmiana patologiczna. Robiłam wszystkie bad. Krwi, moczu, rtg klatki piersiowej, usg brzucha, usg piersi i usg tarczycy i wszystko jest ok oprócz tego, ze mam powiększone serce co wyszło na rtg. klatki. Bardzo proszę o poradę co w takim przypadku ?

Witam. Węzły chłonne nie budzą niepokoju onkologicznego, powiększenie sylwetki serca na rtg może wskazywać natomiast na wadę serca. Wskazana jest konsultacja z kardiologiem.