Powiększony węzeł chłonny po pachą

Witam,

mam 33 lata i od kilku lat mam pod pachą powiększony węzeł chłonny, ale nie to mnie niepokoi. Od kilku dni pojawiły się kolejne dwa na piersi zaraz pod brodawką.

Proszę mi napisać co mam robić.

33 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Myślę, że powinna Pani odwiedzić lekarza ginekologa. W obrębie samych piersi nie ma węzłów chłonnych, tym bardziej jak Pani opisuje pod brodawką. Trudno mi więc powiedzieć, czym jest to co Pani wyczuwa. Aby to stwierdzić konieczne jest badanie lekarskie.

Pozdrawiam serdecznie