Powiększony węzeł chłonny pod brodą u 28-latki

Witam. Mam 28 lat. Wyczułam pod brodą powiększony węzeł chłonny. Myślę że to od pryszczy bo wyskoczyły mi na brodzie mega wielkie ropniaki. Mam też strasznie zniszczone zęby. Ale obok węzła wyczułam drugi taki jakby guzek przy samej kości, na samym środku. Jest twardy i nieruchomy. Czy to też może być węzeł czy to jakaś kość? Czy każdy twardy i nieruchomy węzeł to napewno nowotwór? Poza tym nie mam żadnych innych objawów. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.