Powiększony węzeł chłonny pod pachą

Od 3 lat mam powiększony węzeł chlonny pod pachą, widoczny na usg, rozmiar około 21mm. Nie choruje, mam zdrowe zęby. Mam torbiele na piersiach. Co powinnam z tym zrobic? Czy to może być coś groźnego?

Nie mam dokładnego opisu usg , ale mysle , że gdyby obraz tego węzła był podejrzany to wykonujacy usg zalecilby np. biopsje (lub sam ja wykonał podczas badania). Na wszelki wypadek radze jednak konsultacje onkologiczną. zż