Powiększony węzeł chłonny pod pachą prawą

Dzień Dobry. Mam taki problem ponieważ od kilku lat mam powiększony węzeł chłonny pod pachą prawą -wykonywałem mnóstwo badań USG i jestem po konsultacjach z Hematologiem. Węzeł wg. lekarza radiologa jest w porządku ma 2cm jest wyczuwalny, bardzo miękki i przesuwalny względem podłoża.. Największe skupiska mam w pachwinach . Na szyi są drobne węzły pod wpływem nacisku palcem również się przesuwają. Najbardziej mnie martwi ten węzeł pod pachą od tylu lat go mam nie chce zejść. Dziękuje Pozdrawiam

Jeżeli zachowane są cechy łagodności, to nie ma podstaw do pogłębiania diagnostyki w kierunku chorób nowotworowych.