Powiększony węzeł chłonny pod pachą u 21-latki
Witam na badaniu usg lekarka wykryła węzeł pod pachą powiększony, 11 milimetrów ma z tego co mówiła. Podobno niegroźny i miał zejść ale jest nadal czy mam się czym martwić? Wyczuwam go tak jakby to była żyła pod pachą. Proszę o pomoc

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Badania krwi - cholesterol
Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.
Witam. Aby ocenić czy węzeł jest groźny konieczne jest określenie nie tylko jego wielkości, ale również elastyczności, twardości i ruchomości w stosunku do podłoża. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.